Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Малку користени JBL Control 67P/T Extended-Range Satellite Pendant Speakers Pair

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам малку користени звучници за внатрешни и надворешни (покриени) простории (тераси, балкони, бродови, чамци и слично)
Повеќе инфо: JBL Professional Control 67 P/T
Цена, фиксна: 20000 денари
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
262

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно