Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купено Мал лаптоп со i3, 8GB и SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Понудете мал лаптоп, може и со некој подобар Pentium или i3. Да има 8 RAM и ССД 120/240.
Да нема оштетувања на него.

Буџет до 200 евра.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
515

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно