Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
JunkieMKD

MagSafe 1 Charger

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дечки купувам полнач за Apple Macbook Pro A1278. Да е оригинал користен/нов. Magsafe 1 L-Tip 60W

Информации

Автор
JunkieMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
104

Повеќе огласи од JunkieMKD

На врв Дно