Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

MacBook pro M1 Touchbar

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
940 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Пордавам одлично зачуван Маc купен и активиран на Ноември 2021 со touchbar

MacBook pro M1 13" со 8гб рам, 256гб ssd,
Batery health 96% со 86 циклуси.

Се продава заради тоа што со сум интел нерд и никако да свиканм навики на macos и новите шорткати, згора на се имам проблем со 2 витални програми за кој што неможам да најдам кракови а се прилично скапи за да купувам лиценца.

Цена 940е
Можна замена за интел notebook i7 12та генерација, asus zenbook и слично.
Контакт 077 638 126
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
374

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно