Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Продадено Macbook Pro M1 16GB, 256GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
950 €
Истекува

Опис

Се продава „Macbook Pro M1 16GB, 256GB, Late 2020". 8 core CPU / 8 core GPU, 88% battery health.
Доаѓа со оригинален полнач 61W / кутија. Гаранција истечена.

Цена: 1000е

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
213

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно