Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Продадено Macbook Pro M1 16GB, 256GB, Late 2020

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

На проценка „Macbook Pro M1 16GB, 256GB, Late 2020". 8 core CPU / 8 core GPU, 88% battery health.
Одлично сочуван, без гребаници доаѓа со оригинален полнач 61W / кутија. Гаранција истечена.
Го ставам на проценка бидејќи размислувам за upgrade.

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
158

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно