Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mao

MacBook Pro 16,2" M1 Pro | 512

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.650 €
Истекува

Опис

Kupen vo US 2022, kako nov nema grebnatika na nego, so originalen polnac.

So samo 45 ciklusi baterija 99% health.
Apple M1 Pro 10 CPU
16 GPU 16 Neural Engine
16 GB Memory
512 SSD
Liquid Retina DR display
x3 Thunderbolt 4 (USB-C)
Force Touch Trackpad
Magic Keyboard co Touch ID
US Keyboard
CENA : 1650 evra

Poveke info inbox ili 070587869
  • Ми се допаѓа
Реакции: menansali

Информации

Автор
Mao
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
102

Повеќе огласи од Mao

На врв Дно