Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
AfterMaxify

Продадено Macbook Air Retina 2018 13”

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 €
Истекува

Опис

aa593638-910d-40ba-9412-30bfa87d9396.jpg

Се продава Macbook Air Retina 2018 - 13”

Конфигурација Intel i5 - 8гб РАМ - UHD 617 графика. 128GB SSD

Лаптопот е супер сочуван, користен само за работа, го добивате комплет со Magic Mouse и Dongle USB / HDMI Port.

700 EUR
Линк до реклама5: https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4384676
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bozoo

Информации

Автор
AfterMaxify
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
359

Повеќе огласи од AfterMaxify

На врв Дно