Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Macbook Air M1 256 GB & Samsung Galaxy S22 Ultra Snapdragon 512GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
46.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Macbook Air, M1 (8cpu/7gpu cores), 8GB ram, 256GB SSD, одлично сочуван и перфектно функционален.
Козметички перфектен со две многу мали гребнатини надворешно, една на епл логото и една на долната страна (видливи на сликите)
Екран без гребнатини и без мртви пиксели Батерија 86% Купен од Нептун, без гаранција, со оригинална кутија и полнач.
Повеќе детали за лаптопот: https://www.apple.com/mk/macbook-air-m1/specs/
Цена 46000

Исто така се продава Samsung Galaxy S22 Ultra Snapdragon модел - со 512 GB меморија.
Донесен е од Америка и е купен крај на април 2022 година.
Телефонот е чуван од прв ден во Spigen Tough Armor футрола и е со заштитна фолија
Цена 800 Eur

Информации

Автор
AleksandarT
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
652

Повеќе огласи од AleksandarT

На врв Дно