Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
wolverine

Macbook Air M1 (16GB/512GB)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
810 €
Истекува

Опис

Продавам одлично сочуван Macbook Air M1 со 16GB рам меморија и 512GB NVMe диск купен од Gjirafa во втори месец 2022.

Лаптопот е користен за на пат или како втор компјутер и затоа има само 99 циклуси на батерија.

Батеријата држи 4-8 часа активно користење и е во одлична состојба, со 97% health и 99 циклуси.

Health Information:
Cycle Count: 99
Condition: Normal
Maximum Capacity: 97%

Доаѓа во оргинална Кутија и цела документација.

* PS - Не праќам по карго, може да се види Скопје или Кичево

Информации

Автор
wolverine
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
154

Повеќе огласи од wolverine

На врв Дно