Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Futurelakimens

MacBook Air M1 13.3"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво, продавам MacBook Air M1 13" основен модел, точно овој модел.

Мали знаци на користење од страните, друго се океј.

Гаранција или нема, или има преостанато уште 1-2 месеци локална гаранција од iStyle (ако има треба да ја најдам кај е)

Не сум сигурен за цена па нека иде проценка, Бидете разумни ве молам :D
  • Ми се допаѓа
Реакции: kirev

Информации

Автор
Futurelakimens
Поднесена
Последна промена
Прегледи
426

Повеќе огласи од Futurelakimens

На врв Дно