Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Futurelakimens

Продадено Macbook Air 13.3" - 8/256

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
31.500 ден.
Истекува

Опис

Здраво, продавам MacBook Air M1 13" основен модел, точно овој модел.

Мали знаци на користење од страните, друго се океј.

Гаранција нема.

Конечно се префрлив целосно на Linux :D

Цена - 33,000

Информации

Автор
Futurelakimens
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
188

Повеќе огласи од Futurelakimens

На врв Дно