Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mario Markovski

Купено Low Profile Графичка Картичка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво, купувам low profile графичка, понудете што и да имате од
GTX 1030, 1050, 1050ти, 1650, или AMD RX 550 или 6400. Ќе се користи за лајт гејмање. Фала многу.

Информации

Автор
Mario Markovski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
66

Повеќе огласи од Mario Markovski

На врв Дно