Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купено Low end матична,цпу, рам

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Ми требаат делови за low end, ке се користат за онлајн настава и кантер.

Ми требаат мб+цпу+рам до 6.000 денари макс. Деловите да се исправни.

Понудете нешто тука или ПП.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
411

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно