Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Продадено Low-end desktop

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво, барам проценка на следнава конфигурација:


Cpu : i5 2500K
mb: Asus PBZ77-V LX2
ram: 2x8gb 1600mhz
ssd: 120gb
gpu: rx580 sapphire 4gb
psu: Coolermaster elite v3 600w
case: Spire SwordFin SP-9007B

Доколку имате понуди може тука или пп.

Фала.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
405

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно