Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Low Budget Gaming PC: i7 4770, 16GB DDR3, GTX1060, 240GB SSD + 500GB NVME

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
22 септември 2023 во 16:29 17.000 ден. 2
25 септември 2023 во 13:45 17.500 ден. 2
На врв Дно