Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Low Budget Gaming PC: i7 4770, 16GB DDR3, GTX1060, 240GB SSD + 500GB NVME

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
17.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нискобуџетен гејминг компјутер со следнава конфигурација:

MB: Colorful H81
CPU: Core i7 4770
CPU Cooler: DeepCool AG300 - нов
RAM: Geil 16GB (2x8GB) DDR3-1600 - нов, 2 години гаранција
VGA: MSI GTX 1060 6GB
SSD: HP S650 240GB - ново, 2 години гаранција
HDD: 500GB SATA
Case: PowerBox Gaming K2
Case fans: 3x PowerBox 120mm aRGB - ново
PSU: PowerBox 300W real - ново

Гаранција 1 месец на цел компјутер освен на меморија и ссд за кои има 2 години гаранција
Цена, фиксна: 17500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
476

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно