Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Low budget Gaming PC: B85, i5-4590S, 16GB DDR3-1866, RX470 4GB, 250GB SSD + 500GB HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
12 јули 2023 во 18:46 13.500 ден. 8
На врв Дно