Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Logitech Z333 2.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам звучници 2.1 Logitech Z333
Користени од моја страна џоа за музика но повеќето бев со слушалки па така овие ми седат ко за украс и прашина да берат.
Чувани пазени без никаков дефект или некакво оштетување.
Помината гаранција.
Доаѓаат во оригинално пакување.

Цена: 2800 денарчиња

Праќам по карго ехпрес.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
403

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно