Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Продадено Logitech Z 2300 звучници

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Logitech Z 2300. Најмоќните звучници произведни од оваа фирма. 8 ичен вуфер, тородијален трансформатор без ронка шум и засилувач кои испорачуваат многу моќ. Имаат THX сертификација. Легенда!

Купени неодамна од член на форумот. Предизвикаа караници со понежната половина. Вуферот е масивен. Никако не и се вклопувало во домашниот простор. До душа и јас претерувам зашто не се единствени звучници дома. Ама овие најмногу и пречат заради габаритот на подот.

Одлично се сочувани. Имаат жичана контрола за јачина на звук и за бас.

Цена 4000 денари.

Локација Скопје. По карго не ни помислувам. Тежат околу 15 килограми.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gaston

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Последна промена
Прегледи
213

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно