Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Logitech X540 5.1 surround компјутерски звучници

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправни, одлично козметики сочвуани и релативно малку експлоатирани активни компјутерски звучници Logitech X540 5.1.Цена, фиксна: 3000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
588

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно