Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Logitech Pro Wireless mouse

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам маус Logitech Pro Wireless маус.

Одлично сочуван, комплет со кутија и сите пропратни додатоци, со минимални траги од користење (светнати копчиња).

Купен од форумов пред некој месец, малку користен од мене, маусот е одличен, едноставно ми е вишок и за работа повеќе ми одговара тип на маус како MX Master 2/3.

Цена 3.500 денари, фиксно.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
769

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно