Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Logitech Pro Wireless маус

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.600 ден.
Истекува

Опис

Продавам Logitech Pro Wireless маус.

Одлично сочуван, минимални траги од користење, комплет пакување (кутија, ресивер, кабел, додатни копчиња).

Цена 3.500 денари фиксно.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
575

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно