Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Барам проценка за тастатурава :

Тастатура Logitech MX Mechanical Wireless Keyboard максимално сочувана без никакви знаци на користење.
Пробав да се навикнам на механички тастатури но никако не ми одговараат навикнат сум на ниски дугмиња и кои не произведуваат звуци како дактилографка.
Тастатурата по модел е :
  • Graphite English MX Mechanical Tactile Quiet : 920-010547

Со тоа што со неа добивате гаранција од нексио , кутија , кабелче USB-C кое ич не е користено и се друго што дошло во кутијата.
Сликите кои ги гледате се од самата тастатура.
Јас си купив тастатура од 900 денари и верувајте ми е 10000 пати подобра од оваа механичкава :p
Еве ви линк од неа ако ви се свиѓа најдобрите 900 денари потрошени : Тастатура Dell Multimedia - KB216 Black

Контакт/Вибер : +38975651213 или приватна порака
За секое инфо ве молам пишете приватна порака за се што ве интересира.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
725

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно