Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Logitech MX Master

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам маус Logitech MX Master (прва генерација).

Сочуван со минимални траги од користење, без ресивер - но нарачан е и би стигнал за месец дена.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
203

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно