Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
FLEGMA

Logitech MX Master / MX Master 2S или MX Master 3

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Како што гласи насловот купувам еден од овие модели. Ако продавате ве молам понудите само преку приватна порака

Информации

Автор
FLEGMA
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
39

Повеќе огласи од FLEGMA

На врв Дно