Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продадено Logitech MX Master 3S Wireless Mouse

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.300 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.logitech.com/en-us/products/mice/mx-master-3s.910-006556.html
Продавам НОВ Logitech MX Master 3S Wireless маус.
Користен е 3 дена.
Доаѓа со 24 месеци гаранција.

Го продавам зашто не ми одговара на рака.

Цена: 6300 денари

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Последна промена
Прегледи
177

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно