Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Logitech MOMO Racing Force Feedback Wheel

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам волан Logitech MOMO Racing Force Feedback Wheel ,купен од член на форумов,но поради добивање на подобар волан, се продава овој.

Цена 3000 денари ФИКСНА
Контакт ПП

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
69

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно