Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Logitech K780 black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам бежична тастатура Logitech K780 black. Стара е околу 2 години но користена релативно малку. Минимални траги од користење, минимално “светнати“ неколку копчиња од кои најзабележлив Spacebar. Тастатурата е навистина удобна за користење и ептен ми се наоѓа но едноставно не можам да се навикнам на ISO layout а во меѓувреме земав и друга т.е. други тастатури така да е вишок.

Доаѓа со ресивер (инаку користена на Bluetooth) и кутија. Гаранција нема.

Цена 2.000 денари, без замени.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
360

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно