Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Logitech K780 black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам бежична тастатура Logitech K780 black. Стара е околу 2 години но користена релативно малку. Минимални траги од користење, “светнати“ неколку копчиња од кои најзабележлив Spacebar. Тастатурата е навистина удобна за користење и ептен ми се наоѓа но едноставно не можам да се навикнам на ISO layout.

Доаѓа со ресивер (инаку користена на Bluetooth) и кутија. Гаранција нема.

Цена 2.700 денари, може замена за ANSI K380 или К780.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
325

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно