• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steam.

Продадено Logitech G920 Driving Force

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава воланот од насловот, земен негде лето 2020, со истечена гаранција од Анхоч. Има мали траги на користење кои се приметуваат на сликите.

Цена - 11000.
  • Ми се допаѓа
Реакции: damil

Информации

Автор
Steam.
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
389

Повеќе огласи од Steam.

На врв Дно