Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Logitech G815 (GL Tactile Switches) (Mechanical keyboard)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.youtube.com/watch?v=agKLAVwSeas
Тастатурата е во беспрекорна состојба , користена многу краток период и стоена во кутија одреден период, следи со mechanical Tactile Switches, без никаква маана, без преостаната гаранција.

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
792

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно