Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Logitech G502x Plus Wireless RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам месец дена стар црн Logitech G502x Plus Wireless RGB во скоро фабричка состојба.
Полнет е 2 пати од кога го купив, работен е месец дена.

Со него следува кутија и сите додатоци, локална гаранција до 11.2024
Го продавам затоа што повеќе ми легна друг маус.

Повеќе информации во ПП.
Не би го праќал по карго ако не е ептен иктиза.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
818

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно