Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Logitech G502 Hero

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам маус Logitech G502 Hero
Користен без знаци на користење без никакви двојни кликови или оштетувања.
Доаѓа со сите тракатници со оригинално пакување.

Цена 1000 денари на рамно.

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
416

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно