Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran27

Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.youtube.com/watch?v=w_0a1_eqlwg

Се продава во одлична состојба , нема никаква мана 100% функционална

PBT копчинја
Јака алуминумска подлога (aliminium brushed)
Силно лед бело осветлуванје
Погодна за гејминг и за куцанје
Доага во оригиналното пакованје

Ја продавам бидејки ке земам некоја со црвени свичеви , ми се здосадија кафените

цена 2500 ден фиксно

Информации

Автор
Goran27
Поднесена
Последна промена
Прегледи
822

Повеќе огласи од Goran27

На врв Дно