Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vikomkd

Logitech G29+shifter

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Logitech G29 заедно со shifter, воланот е купен Декември 2021 од Галерија. Исклучиво користен во домашни услови. Има минимални знаци на користење, слики ќе ставам подоцна.

Информации

Автор
vikomkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
234

Повеќе огласи од vikomkd

На врв Дно