Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Logitech G Pro X Superlight

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам безжичен маус Logitech G Pro X Superlight.

Како нов, без траги од користење. Целосно пакување - кутија, кабел, екстендер, ресивер.

Цена 4.500 денари фиксно, без замени.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
753

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно