Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено Logitech G Pro X Headset

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Неисправен - за делови
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Koristeni 2 godini, vo vizuelna sostojba kako novi. Pominata garancija.
Ne raboti desnata slusalka, se rasipa 2 dena posle izminuvanje na garancijata.
Veruvam moze da se popravi ako na nekoj mu se zamara.

Nikola 070321822

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
238

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно