Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran27

Продадено Logitech Desk Mat Studio

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Kористено е само 2 дена и вратено во кутија

Цена 1000 денари


Опис
МausePad/Подлога за глувче и тастатура. Изработено од првокласни материјали. Водоотпорен дизајн. Внатрешен слој и површинска ткаенина изработена од 100% рециклиран полиестер. Мека и многу мазна површина на ткаенината. Рамни рабови со шиење отпорни на труење. Нелизгава гумена основа изработена од природна гума. Компатибилен со било кое оптичко глувче.Димензии 300 x 700 x 2 mm. Тежина 286 грама.

Информации

Автор
Goran27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
431

Повеќе огласи од Goran27

На врв Дно