Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran27

Logitech ChillStream

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

гамепадот е одлично сочуван многу малце користен , 100% фунционален , кулерчето за ладенје си работи супер
еден од подобрите гамепади на logitech , многу добро лежи во рака,windows от го препознава како x-box-360 controller

како што реков многу малце е користен така ми седи во фиока па решив да го продадам

цена 1500 ден.

Информации

Автор
Goran27
Поднесена
Последна промена
Прегледи
585

Повеќе огласи од Goran27

На врв Дно