Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
LambertGolden

Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Kупувам вакво: Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter - iSTYLE
Верувам дека на доста луѓе ви стои како екстра додаток па би го купил доколку не го користите, иако и цената кај истајл е примамлива.

Информации

Автор
LambertGolden
Поднесена
Последна промена
Прегледи
78

Повеќе огласи од LambertGolden

На врв Дно