Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Lian Li UNI FAN SL140 V2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.400 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://lian-li.com/product/uni-fan-sl-v2/
Здраво дечки,

На продажба оди нов (користен помалку од месец) Lian Li UNI FAN SL140 V2 WHITE (новата верзија) поради апгрејд.

Т.е. моментот кога го порачував овој фан, немаше 140ка од тој модел што го сакав.

Сега излезе па порачав и инсталирав таков.

Нормално, се продава во фул пакување со сите додатоци.

Повеќе инфо тука:


Купен за 30 евра основна цена + шипинг (не го сметам) + 10% царина и 18% ддв (9 евра).

Значи, цена за нов е да речиме 40 евра (без шипинг), јас го продавам за 25 евра т.е. 1500 ден.
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
341

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно