Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fuzzjaw

Продадено Lian Li O11 Dynamic

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ми треба проценка на горенаведеното куќиште, бидејќи размислувам за ново па би сакал да си ја видам математиката пред да го огласам.

Се работи за Lian Li O11 Dynamic, црна боја, купено од Нексио средината на јули. Истото е во беспрекорна состојба, без знаци на користење.

Ќе оди на продажба само доколку ми одговара проценката.

O11D-black-side.jpg

Информации

Автор
fuzzjaw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
668

Повеќе огласи од fuzzjaw

На врв Дно