Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GetSchwifty

Продадено LIAN LI O11 AIR MINI WHITE

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://lian-li.com/product/o11-air-mini/
Поради апгрејд на ново куќиште, се продава Lian Li O11 Air Mini кое е во одлична состојба, користенo во гејминг машина.
Купено од Нексио. Доаѓа комплет со сите додатоци и кутија. Гаранцијата важи до 11.02.2025.

Цена: 4500 ден.

Само во Скопје.
Поради милион причини, не праќам по карго.

Информации

Автор
GetSchwifty
Поднесена
Последна промена
Прегледи
294

Повеќе огласи од GetSchwifty

На врв Дно