Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Lian-Li Galahad 240 Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава Водено ладење 240 купен пред 2 месеци, со активна гаранција, кутија и сите додатоци. Купено од нексио, се продава од причина што купив процесор кој захтева 360ка.
Цена на ново е 7850, се продава за 6.500 денари.

Доколку имате замена со моја доплата слободно понудете!

Angel 078-349-395

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1188

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно