Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rippermkd

lian li 011 dynamic mini + CM v750 psu

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
koristeno 1 godina, iscisteno, sredeno kako novo so site dodatoci i shtrafcinja
coolermaster v750 SFX 80+ gold napojuvanje 750W full modular koristeno mesec-dva so garancija, kupeno od stranstvo, ako nedaj boze ima nekakov problem se nafakjam da go vratam. najblizok model e ovoj od 650W od setek Cooler Master V650 SFX GOLD
10 godini garancija.
podrzzuva i RTX4090 (ima 4 pci-e kabli)
5 parcinja CoolerMaster SICKLEFLOW 120 ARGB White Edition so garancija od setek, moze i bez niv Сетек | сè од техника, Сетек се од техника
preferiram komplet case + psu da se prodade, moze bez ventilatori (700mkd od parce)

Информации

Автор
rippermkd
Поднесена
Последна промена
Прегледи
686

Повеќе огласи од rippermkd

На врв Дно