Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купено LGA 1700 Contact Frame

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Доколку некој има нека понуди, да не се чека од Али.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
74

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно