Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Подарено LGA 1700 Contact Frame

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Подарувам ThermalRight копија contact frame за LGA 1700 socket (Intel 12, 13, 14та генерација).

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
325

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно