Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Lga 1700 bracket kit -Lian li Galahad 240/360

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Zdravo decki,
Sklopiv se, da namestam kuler, gledam galahadov nema 1700 bracket..
dokolku nekoj ima, bi sakal da kupam.
Angel 078-349-395

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
152

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно