Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Delicon

LG TONE Free UVnano FN6 бежични слушалки

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам LG TONE Free UVnano FN6 бежични слушалки

Како нови, отворени, пробани, вратени во кутија.

KEY FEATURES
 • Sound by Meridian
 • UVnano Charging Case Kills 99.9% of Bacteria on the speaker mesh
 • Dual Microphones on each earbud enhance call clarity and noise reduction/echo cancellation
 • Wireless Charging, Fast Charging
 • Ambient Sound Mode provides a safer way to enjoy music
 • Bluetooth 5.0
 • Music Play Time 6/18 hours (Earbuds/With Charging Case)
 • Fast Charging - 5 minutes of charging for 1 hour of playtime
 • Wearing Detection

Информации

Автор
Delicon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
92

Повеќе огласи од Delicon

На врв Дно